My Diary

Grr, jsme tak nevšímavý :D

29. srpna 2009 v 18:26 | kinQa
avatar × iconbase
Moc kují Jessí za její koment k tomu filmu xDD. Jko kdo si má všímat toho že je to až od 15ti a o čem to je xDD. Jinak jsem byla nakonec ven s kámoškou a domu jsem se vrátila před chvílí. Už ae přidávat nebudu, musim si ještě uklidit pokoj, tk zatim pp, Kiki.

Edit: 19:09
dodatečně sem dávám diplom od Elííí, tk díky, je krásney :-*

Three, two, one, FUN

29. srpna 2009 v 14:35 | kinQa
avatar by
iconbase

Ahojky bobíšci, normálně, teď jsem byla venku a našla jsem tam plakát (reklama na Disco Dance). Doma jsem se koukla na jejich web, a vypadá to tam úplně úžasně (ještě k tomu je to hned u nás naproti), takže tam asi budu chodit!!<3.
Jinak dnes jdu s mamí do kina, ae teď jsem se dozvěděla že až večer, no neva. Zatim asi ještě něco přidám...
Pp, kinQa.


Diplom od *-*Funny-Girl*-*

29. srpna 2009 v 14:05 | kinQa
kuyí moc, je krásnej :)

Dneska končíím

28. srpna 2009 v 22:10 | kinQa
Dneska už konec... bolíí mě očka ae budu si etě číst xD. No jinak zítra jdu s mamíí do kina na Bruno... neim jestli budu nějak hodně přidávat, možná... Ztm pp, Kikíís :).

jsem tadýý :)

28. srpna 2009 v 9:26 | kinQa
Ahojky, tk už jsem tadýý... No prázky byly upe nejlepší... pstě:
-->soustředko (bylo to tam super, na pokoji sem byla s Akou a etě nějakýma prckama xD. Ae bohužel jsem musela odjet dřív...)
-->Španělsko (proto jsem musela odjet dřív ze soustředka, máma dostala totiž svojí jedinou dovolenou v tak blbou dobu. Ve Španělsku to ae bylo best, akorát nám tam odletěla nafukovací matrace xDD)
-->chata (no co dodat, pstě většinu času prázdnin na chatě.)
-->Holandsko + Německo (tam jsem jela jenom s tátou, ae stejně, supr, až na to, že jsme museli jet brzo zpátky pač to byla zpíš taková služebka >>tatíí tam musel odvézt bojlery a prodat nějaké vázy.)

No tak hlavně jsem teď tady a o víkendu bude snad hodně článků, přidělám nové rubriky (asi) a teď oběhnu affsky :).
pp, kinQa.

Tak Vás tu vítám x)

9. července 2009 v 18:04 | kinQa
Ahojky, jak už asi všichni víte, jsem z blogu newsbykiki.blog.cz a musela jsem se přestěhovat z donucení... No bude to tu chodit stejně jako na minulým blogu, ale až od září... teď bude HIATUS, ale ještě sem zkopíruyu ze starýho blogu nějaký shooty Scene Queens etc... No teď ale oběhnout sbnka :).

Avatar × xXx
 
 

Reklama